Futboll Premier League Sport

AS CONE E AS ZIDANE/ Ja kush është objektivi kryesor i Manchester United për të marrë vendin e Solskjaer…

As Conte dhe as Zidane.

Sipas Daily Star, favoriti i madh për të marrë vendin e Ole Gunnar Solskjaer në stolin e Manchester United është Mauricio Pochettino.

Sipas së përditshmes angleze, trajneri argjentinas duket se është zgjedhja e parë e klubit anglez për të rindërtuar Djajtë e Kuq në nivel teknik dhe taktik.

Megjithatë, gjithçka do të varet nga mënyra sesi do të vazhdojë martesa e Pocj me Paris Saint-Germain.

Related posts

KUKËSI-LAÇI/ Et’hemi nuk fal para portës, ekipi i Duros “hipotekon” fitoren (VIDEO)

Delo.autor

PAS BARAZIMIT NDAJ EVERTON/ Trajneri Solskjaer: Nuk është e mundur të bëhen këto gabime

Delo.autor

U PLAGOS NGA ULTRASIT VERDHEKUQ/ Roma jep 150 mijë euro për tifozin e Liverpoolit

F.autor

Leave a Comment