Futboll Premier League Sport

DERBI I ANGLISË/ Liverpool nuk di të ndalet. Pas një asist nga Keita, Salah ndëshkon Manchester United (VIDEO)

Liverpooli e ka çuar në 3:0 epërsinë kundër Manchester Unitedit, në derbin më të madh anglez që po zhvillohet momentalisht në Old Trafford.

Mohamed Salah shënoi për 3:0 për Liverpoolin në minutën e 38-të

Ai shënoi nga afërsia për ta mposhtur portierin David de Gea.

VIDEO

Related posts

NDESHJET NDAJ FRANCËS DHE ISLANDËS/ Edy Reja shpall listën e lojtarëve (EMRAT)

Delo.autor

MANCHESTER UNITED PA FRENA! Sulmuesi Martial MPOSHT portierin kundërshtar me një SUPER GOL (VIDEO)

Delo.autor

Karius harron gafat e Kievit/ Portieri arratiset me ish-të dashurën e Ronaldos

Sadik.Autor

Leave a Comment