Futboll Sport

EUROPA LEAGUE/ Shaqiri jep super asist, Slimani shpërdoron një rast të artë në mënyrë të pabesueshme (VIDEO)

Gafa e mbrëmjes në ndeshjet e Europa League ka ardhur në ndeshjen mes Lyon dhe Sparta Prague.

Vendasit kanë patur një rast të artë për të shënuar në minutën e 30-të, por në vend të golit ka ardhur gafa.

Shaqiri ka dhënë një pasim perfekt për Slimani-n, i cili ka dalë i vetëm para portieri-t dhe e ka dërguar topin jashtë në mënyrë të pashpejgueshme.

VIDEO

Related posts

Luajti 87 minuta, por lojtari i Perusë nuk mban mend asgjë!!!

Sadik.Autor

“KALUAN SHUMË MUAJ QË SKA PASUR NDESHJE”/ Shakohoxha: Edy Rejas nuk duhet t’ja përgjysmonin rrogën, por…

Delo.autor

Shkruhet historia në futboll, gjyqtari jep kartonin e parë të gjelbër

Sadik.Autor

Leave a Comment