Futboll Sport

“TI JE K*RVË”/ Wanda Nara ka në dorë videot e s*ksit që aktorja përvëluese i çonte Icardit (FOTOT)

Wanda Nara vendosi të ndahej nga partneri i saj, Mauro Icardi, kur zbuloi se ai e tradhtonte me aktoren Eugenia “China” Suarez. Gjithçka doli në shesh kur agjentja gjeti disa mesazhe që dyshja kishin shkëmbyer në telefon. Pavarësisht krizës që përjetuan, Wanda vendosi që t’i jepte një shans të dytë marrëdhënies së tyre.

Por së fundmi, janë zbuluar mesazhet që Icardi ka shkëmbyer me China-n. Sipas “Marca”, Wanda Nara ka gjetur në telefonin e partnerit video seksi të China-s, të cilat ajo ua ka dërguar edhe lojëtarëve të tjerë të skuadrës së Argjentinës.

Yanina Latorre, gruaja e ish-lojtarit Diego Lattorre, ishte e ftuar në programin “Los Angeles de la Manana”, ku tha se China nuk ka dëmtuar vetëm martesën e Wanda-s, por edhe atë të futbollistëve të tjerë. Sipas saj, katër gra të tjera kanë thënë se burrat e tyre kanë marrë video nga China, në të cilat ajo shfaqet duke bërë lëvizje seksuale për të kënaqur veten.

"Ti je një k*rvë"/ Wanda Nara ka në dorë videot e

“Janë të gjithë lojtarë të njohur. Ata i dërguan Nara-s video të China-s duke u masturbuar. Në video shfaqen skena të ndryshme. Duket që China pëlqen të masturbohet dhe ta filmojë vetes gjatë kohës që e bën këtë. Pasi i ruan videot, Suarez ua dërgon ato djemve të cilët i pëlqen”,- tha Latorre.

Një nga panelistët e ftuar në program pyeti nëse videot ishin të modifikuara, por Yanina iu përgjigj në formë të prerë me “Jo!”.

Janë katër lojtarë nga kombëtarja dhe Icardi. Tre prej tyre jetojnë në Evropë! Të gjitha gratë e tyre janë në dijeni që po tradhtohen, por vetëm Nara reagoi publikisht. Ka nga ato që zgjedhin të qëndrojnë, ka dhe nga ato që zgjedhin të largohen pasi kanë zbuluar tradhtinë”,- shtoi Yanina.

Pas kësaj ngjarjeje, Nara vendosi që t’ia mbyllë Instagramin Mauro-s, sepse China vazhdonte ta kontaktonte.

"Ti je një k*rvë"/ Wanda Nara ka në dorë videot e

Biseda mes China-s dhe Yanina Latorre-s:

Yanina: Ule zërin. Më flit me qetësi. Si mund të mendosh që Wanda nuk do ta zbulojë për ty dhe Icardi-n dhe që nuk do t’ia tregojë botës? Ti vetë hyre në këtë mes. Ne nuk bëjmë programe për ty. Lajmi është Wanda.

China: Mos më bërtit, sepse as nëna ime nuk më bërtet!

Yanina: Nëna jote gaboi. Dy të bërtitura duhet të të kishin sjellë në vete. Kudo thuhet se ti je një kur*ë, dhe për mua ti nuk je një kur*ë, ti je një person i keq. Dhe kjo nuk kthehet mbrapsht. Ti po shkatërron jetën e Eugenia Tobal-s. Ti po shkatërron jetën e Pampita-s, ti po shkatërron jetën e Wanda-s dhe atë të disa të tjerave, emrat e të cilave nuk do t’i përmend, sepse ata nuk janë ndarë. Nuk të vjen turp? Këto gjëra janë të këqija.

Related posts

E KËRKON E GJITHË EUROPA/ “Ylli” i Tottenham BEFASON me vendimin e tij të FUNDIT

Isa.Autor

ZYRTARE/ Ndërpret marrëdhënien me klubin brazilian, trajneri Sampaoli pritet të marrë drejtimin e skuadrës…

Delo.autor

FIFA vendos në verë/ Ja kujt shteti i kalon Botërori 2022 nëse i hiqet Katarit

Q.Autor

Leave a Comment