Champions League Futboll Sport

CHAMPIONS LEAGUE/ Pas një gabimi në mbrojtje, Reider ndëshkon Manchester United me një SUPER GOL (VIDEO)

Kampionët zviceranë kanë barazuar rezultatin në fund të pjesës së parë

Është barazuar rezultati në Old Trafford.

Young Boys kanë shënuar një gol të bukur në minutën e fundit të pjesës së parë pas një gabimi të mbrojtjes se United.

Ishte Reider që shfrytëzoi këtë gabim për të lansuar një raketë në minutën e 43-të të ndeshjes dhe barazuar kështu rezultatin.

VIDEO

Related posts

Roma fillon bisedimet me Ajaxin, Ziyech objektivi kryesor i ‘Giallorlsëve’

Q.Autor

SUPER Lamela/ Argjentinasi realizon një gol spektakolar duke dyfishuar shifrat (VIDEO)

Isa.Autor

SERIA A/ Ja formacioni i lojtarëve më të shtrenjtë për 2018

Delo.autor

Leave a Comment