Futboll La Liga Sport

DY LAJME SUPER/ Xavi rikuperon titullarët e tij përpara “El Clasico-s” në Superkupë

Lajm i shkëlqyeshëm për Barcelonën, e cila së fundi ka mbërritur në Riad, ku të mërkurën do të luajë gjysmëfinalen e Superkupës së Spanjës kundër Real Madridit.

Xavi, në fakt, do të ketë në dispozicion Ferran Torres dhe Pedri: dy lojtarët rezultuan negativë në testet e fundit dhe janë shëruar nga koronavirusi.

Klubi ka njoftuar se në orët e ardhshme do të mbërrijë në Arabinë Saudite dhe se tashmë janë njoftuar autoritetet kompetente.

Related posts

E BUJSHME NGA SPANJA/ Marcelo arrin marrëveshjen me Juventusin, ja rroga stratosferike

Delo.autor

E BUJSHME NGA FRANCA/ Lewa tundohet nga “Galaktikët”, Bayern nis punën për… Haalandin

Delo.autor

“The Best”/ Ceremonia e ndarjes së çmimeve, trajneri i Kombëtares i ftuar special

Isa.Autor

Leave a Comment