Futboll Shqipëri Sport

“LEGJEONARËT”/ Ndodhet pa klub, Ferhan Hasani pranë rikthimit tek skuadra e…

Ferhan Hasani është gati që të bashkohet sërish me Shkëndijen e Tetovës. Sipas asaj që raporton “InfoSport.Mk”, mesfushori është pranë transferimit te skuadra ku shkëlqeu më së shumti në karrierën e tij.

31-vjeçari aktualisht ndodhet pa klub pas largimit nga Partizani, skuadër ku nuk mundi dot që të shfaqte të gjithë aftësitë dhe cilësitë e tij.

Te Shkëndija ai do të rikthehej pas 3 vitesh e gjysmë dhe përveç skuadrës nga Tetova dhe Partizanit, Hasani gjithashtu ka mbajtur veshur edhe fanellat e HJK Helsinki, Al-Raed, Brondbi, Volfsburg.

Related posts

INTER-BRESCIA/ Sanchez nuk fal nga pika e bardhë (VIDEO)

Delo.autor

“The Best”/ NUK KA DYSHIME: MODRIC shpallet lojtari më i mirë i vitit (VIDEO)

Isa.Autor

ANALIZA/ Më shumë pikë sesa Interi i “Tripletës”, Konte prek titullin

Delo.autor

Leave a Comment