Futboll Seria A Sport

MILAN NUK DI TË NDALET/ Leao vulos fatin në derbi kundër Romës, shënon një “PERLË” (VIDEO)

Milani i ka shënuar edhe golin e tretë Romës dhe po fiton 3-1, pak minuta para fundit të takimit.

Në minutën e 82-të, Rafael Leao shënoi për 3-1, që duket se Milani do t’i arkëtojë tri pikët sonte.

VIDEO

Related posts

Napoli niset drejt Firences, tifozët bllokojnë stacionin e udhëtarëve

Sadik.Autor

BEFASON PIQUE/ Në stërvitje me BIÇIKLETË: SPANJOLLI sillet si ambjentalist

Isa.Autor

PSG-ja nuk mjaftohet me BUFFONIN, kampionët e Francës gati “grabitjen” në Angli

Isa.Autor

Leave a Comment