Futboll Seria A Sport

SALERNITANA-MILAN/ Rebic ndëshkon për “Kuqezinjtë me një “PREDHË” nga jashtë zone (VIDEO)

Po luhet sfida mes Salernitana dhe Milan, e vlefshme për javën e 26-të të Serisë A, ku kuqezinjtë kërkojnë vetëm fitoren.

Predhë nga jashtë zonës, Rebiç u jep frymëmarrje kuqezinjve në minutën 77.

Related posts

PAS BARAZIMIT ME ATALANTA-N/ Conte mesazh Inter: Trajneri nuk mund t’ju tregojë gjithmonë se çfarë të bëni në…

Delo.autor

NDESHJA LIVE/ Milani befason në “San Paolo”, e para mbyllet me fitoren e kuqezinjve

bora.autor

E RRALLË NË FUTBOLL/ Klubi meksikan kthehet te titulli pas… 70 vitesh

Delo.autor

Leave a Comment