Futboll Gossip Sport

LA FUTBOLLIN PËR TË XHIRUAR P*RNO/ Modelja britanike çmend fansat me postimet e fundit (FOTOT)

Ish-futbollistja e Çarlton në Angli, Madalen Rajt, e cila u përjashtua nga klubi për shkak të një skandali, po jeton jetën e saj duke shitur online foto dhe video të saj erotike.

Kësaj radhe, bukuroshja angleze, ka marrë vëmednjen e fansave sërish me fotot e saj më të fundit.

Ajo shfaq format e trupit të saj, më seksi se kurrë, duke tërbuar fansat në komente.

Related posts

AS Roma rinovon kontratën me futbollistin simbol…

Sadik.Autor

PASUROHET FUTBOLLI SHQIPTAR/ Kur “bonusi” nga UEFA shkon deri në 7 milionë euro

Delo.autor

CEREMONIA E “TOPIT TË ARTË”/ Futbollisti i ri më i mirë, shapllet fituesi i trofeut Kopa…

Delo.autor

Leave a Comment