Futboll Kombëtarja Sport

PAMJET/ Momente nga stërvitja e Kombëtares, ja si përgatiten lojtarët në prag të sfidave me…

Kombëtarja e Shqipërisë ka nisur përgatitjet në kuadër të dy miqësoreve me Spanjën dhe Gjeorgjinë. Këto sfida do të luhen përkatësisht në datën 26 dhe 29 mars, ku synohet që performanca të jetë sa më e mirë.

Lojtarët kanë zbritur në fushën e blertë, ku ka nisur stërvitja me ushtrime të lehta. Një lajm i mirë për trajnerin Edi Reja është se ka të gjithë grupin në dispozicion.

Ekipi është akomoduar në kompleksin “Royalverd de Bas”, ku do të qëndrojë deri ditën e enjte dhe më pas do të niset në Barcelonë për të përfundaur fazën stërvitore për sfidën ndaj Spanjës.

Related posts

TALENTI I KOMBËTARES U-19 DHURON SPEKTAKËL NË ITALI/ Sulmuesi Ibrahimi shënon super gol nga një kënd i pamundur (VIDEO)

Delo.autor

KAOS/ Man United pëson gola për faj të Pogba, francezi shpërthen dhe… (VIDEO)

Isa.Autor

E PABESUESHME/ GRUAJA TRANSGJINORE fiton kampionatin botëror të çiklizmit për FEMRA

Isa.Autor

Leave a Comment