Futboll Sport

BAJERNI I MYNIHUT E PRET/ PSG heq dorë nga sulmuesi i Barcelonës

E ardhmja e Osman Dembelesë te Barcelona vazhdon të jetë në pikëpyetje.

Francezi ende nuk ka rinovuar me katalanasit dhe me shumë gjasa mund të largohet këtë verë.

Lojtari është në radarët e shumë skuadrave të mëdha, ndër to edhe Bajerni i Mynihut dhe PSG-ja, këta të fundit kanë hequr dorë nga lojtari duke favorizuar klubin gjerman.

Edhe pse paga e tij mund të jetë e hidhur për klubin kampion, Salihamixhiç është i gatshëm të bëjë një sakrificë, për më tepër nëse Levandovski vendos të largohet për në Barcelonë në muajt e ardhshëm duke i lejuar klubit të shpenzojë disa para më tepër si dhe duke liruar një vend në repartin e sulmit për francezin.

Related posts

E PAZAKONTË/ I ekzaltuar nga fitorja, shikoni çfarë i bën Stons portierit të Kroacisë (VIDEO)

Isa.Autor

BIGLIA TREGON “FAJTORIN”: Humbje që DJEG, por VAR mund të kishte bërë më shumë

Isa.Autor

Perisic si Materazzi, statistika unike që bashkon dy zikaltërit

Isa.Autor

Leave a Comment