Futboll Gossip Sport

FOTO/ Adrenalinë dhe spektakël edhe jashtë pistës, njihuni me ombrellinën seksi të Moto GP-së

Moto GP, përveç adrenalinës dhe spektaklit në pistë nga pilotët, gjithnjë ka ofruar shumë “kualitet” edhe për sa u përket ombrellinave bukuroshe.

Modelet seksi ua kanë shtuar edhe më shumë bukurinë garave, ndërsa një prej tyre është edhe Virxhinia Kroçeti.

Modelja nga Toskana është parë shpesh në garën që mbahet në Muxhelo, ndërsa në rrjetet sociale është më aktive se kurrë me foto “të nxehta”.

Related posts

LIVE/ Porto-Liverpool, Van Dijk thellon shifrat për “Të Kuqtë”

Delo.autor

RIKTHEHET TEK FITORJA/ Partizani i Mehmetit tregon “dhëmbët” Egnatias dhe e nisin vitin me këmbën e mbarë

Delo.autor

EGNATIA DHE DINAMO NGRITËN KUPAT/ Presidenti Duka: Duhet t’iu bëjë krenarë ky sukses, më gëzon fakti që…

Delo.autor

Leave a Comment