Futboll Sport

MILAN NIS “SKARCIMET”/ Pesë futbollistë me “valixhe në duar”

Janë disa lojtarë që do të largohen nga Milani këtë verë në kërkim të përvojave diku tjetër, Balo-Ture nuk ka bindur, Bakajokos do t’i ndërpritet huazimi pas një sezoni.

Më pas, me konfirmimin shumë të afërt të Mesiasit, mund të largohen edhe Salmakers dhe Kastijeho.

Huazimi i Lazetiçit është gjithashtu i mundur, pasi atij i duhet kohë për t’u rritur dhe mësuar me ritmet e teknikat e futbollit italian.

Related posts

PROBLEMI FIZIK/ Lojtari i Barcelonës “shpërthen kundër” gazetarëve: Na kanë çarë b…

Delo.autor

MALI I ZI PUBLIKON LISTËN/ Mungojnë dy lojtarët serb që refuzuan përballjen me Kosovën (FOTO)

Delo.autor

MERKATOJA E VERËS/ REALI “galaktik” edhe në shpenzime, ndjekset shumë larg

Isa.Autor

Leave a Comment