Futboll Sport

U FOL PËR LARGIMIN NGA PSG-JA/ Nejmar vendos për të ardhmen

Pas ditëve të mbushura me destinacionet e mundshme të largimit të mundshëm të Nejmarit këtë verë, sulmuesi i PSG-së, përmes postimit të një videoje në “Instagram”, i ka quajtur lajme të rreme.

“Përshëndetje lajme të rreme, shumë diell paqe dhe dashuri”, thoshte braziliani duke shijuar pushimet e tij.

Sipas “Footmercato”, trajneri Alegri dëshiron ta transferojë te Juve, ndërsa “Le Parisien” shkruante se PSG-ja e ka nxjerrë në shitje dhe ua ka ofruar shumë klubeve europiane.

Related posts

SOLIDARIZIMI NUK NJEH KUFIJ/ Tifozët grek nisen drejt Shqipërisë për ushqime dhe barna mjekësore (FOTO)

Delo.autor

TRIUMFI NDAJ PARTIZANIT/ Presidenti u kishte deklaruar premio në rast fitoreje të derbit, ja shuma që përfitojnë “bardheblutë”

Delo.autor

Hasi pranë ekipit të ri, nis merkaton me një 37-vjeçar?

Sadik.Autor

Leave a Comment