Futboll Sport

ZYRTARE/ Revolucion i madh te Çelsi, blutë e Londrës ndajnë rrugët përfundimisht me…

Tod Bohli dëshiron të bëjë një revolucion te Çelsi dhe pas presidentit Brus Bak, blutë e Londrës përshëndesi edhe Marina Granovskaia.

Tashmë është zyrtare lamtumira e ekzekutives historike të Çelsit, anëtare e bordit drejtues që nga viti 2013, më pas drejtore ekzekutive dhe drejtues e zonës teknike.

Këtë lajm e ka bërë vetë publike me anë të një komunikate zyrtare në sajtin e saj duke falënderuar Marina Granovskaian për punën e kryer gjatë këtyre viteve.

Vlen të theksohet se Granovskaia ishte pjesë kryesore e karrierës së Armando Brojës te Çelsi.

Related posts

PËRFUNDOJNË 45 MINUTAT E PARA/ Anglia leksion Spanjës

Isa.Autor

“EURO 2020″/ I sapofutur në fushë, sulmuesi Torres ndëshkon Sllovakinë (VIDEO)

Delo.autor

NUK U GRUMBULLUA NGA ARGJENTINA/ “Shpërthen” Di María. Flet për pezullimin, Messin dhe CR7

Delo.autor

Leave a Comment