Futboll Gossip Sport

GAZETARJA SEKSI NUK PËRMBAHET/ Premton se do ta ndjekë nudo sfidën Barcelona-Bajern, por vetëm me një kusht

Gazetarja e njohur italiane, Dileta Leota, ka marrë dhe njëherë vëmendjen e mediave me disa thashetheme që qarkullon së fundmi, për një premtim të saj.

Siç bëjnë me dije mediat, ajo është shprehur se do ta shikojë ndeshjen e dytë mes Barcelonës dhe Bajernit nudo, nëse katalanasit arrijnë të triumfojnë në ndeshjen e parë në “Allianz Arena” me tre gola.

Nuk dihet ende nëse kjo deklaratë është e vërtetë nga gazetarja e “DAZN”, por deri tani nuk ka asnjë reagim nga ajo, e cila së fundmi është shfaqur në Monza, ku ndoqi garën e Formula 1.

 

Related posts

NGA MESSI TEK DONNARUMMA/ Ja lista e lojtarëve që do të ndezë merkaton e verës…

Delo.autor

Çoi Francën në finale, por festimi i Umtiti po çmend rrjetet sociale

Isa.Autor

TENTATIVË “ALLA ÇALHANOGLU”/ Marota studion lëvizjen e radhës te Milani për liderin e mesfushës

Delo.autor

Leave a Comment