Futboll Gossip Sport

NUK E FSHEHIN MË/ VIDEO që vërteton LIDHJEN e Endri Çekiçit me Megi Pojanin

Prej muajsh tashmë futbollisti Endri Çekiçi dhe Megi Pojani përfliten se janë në një romancë së bashku. Së fundmi Çekiçi realizoi një gol për skuadrën Konyaspor të cilin ja ka dedikuar Megi Pojanit.

Asnjëri prej tyre nuk e ka pranuar lidhjen, por faktet konfirmojnë gjithçka.

Në rrjet qarkullon një video ku shihet edhe Megi Pojani në ndeshjen Galatasaray-Konyaspor, në momentin që Çekiçi shënoi gol, ajo shfaqet e qeshur e ulur në rresht të parë të stadiumit.

Alpesport ju sjell videon mëposhtë, ku na vërteton lidhjen e Megit me futbollistin Çekiçi.

VIDEO

Related posts

“ZONJA E VJETËR” E NIS ME “POKER”/ CR7 me shokë “çmontojnë” Udinen, Pirlo pret dhurata nga merkato (VIDEO)

Delo.autor

Azpilicueta i trembet rivalëve, zgjedh kombëtaren që do triumfoj në “Rusi 2018”

Sadik.Autor

PRAPASKANA E VERËS/ Asensio refuzoi dy superoferta në verë. “Marca” zbulon emrat dhe motivin

Delo.autor

Leave a Comment