Futboll Seria A Sport

PLAS SKANDALI/ Trajneri i skuadrës së njohur dhunon fizikisht ish-bashkëshorten në mes të rrugës (PAMJE TË RËNDA)

E pabesueshme ajo që ka ndodhur me trajnerin e skuadrës së Neftçi Baku, Laurentiu Regenkampf dhe ish-bashkëshorten e tij, njëkohësisht agjente futbolli, Anamaria Prodan!

Ish-çifti nga Rumania nuk janë përmbajtur dhe janë përleshur fizikisht në mes të rrugës, me trajnerin që ka goditur me shuplakë dhe grushte ish-gruan e tij.

Sipas mediave rumune, pas kësaj dhune të dy janë shoqëruar drejt komisariatit dhe kanë marrë urdhër mbrojtjeje.

Anamaria Prodan thotë se trajneri Regenkampf ka qenë i dehur dhe ka hyrë me dhunë në shtëpi duke e kërcënuar dhe duke e shtyrë.

Nga pamjet shihet sesi Laurentiu Regekampf e godet vazhdimisht në fytyrë.

Pamje të tmerrshme të cilat u bënë menjëherë virale në rrjet.

VIDEO

Related posts

“ËSHTË E VËSHTIRË TË ZGJEDHËSH…”/ Stoichkov përjashton Jorginho-n nga gara për “Topin e Artë”, por jo surprizën

Delo.autor

“SAUNA, FEMRA, DOLLARË”/ Ish-gjyqtari denoncon si deshën ta blinin para ndeshjes së Champions-it

Delo.autor

Rusia shënon dhe të tretin, fitorja një formalitet (VIDEO)

Sadik.Autor

Leave a Comment