Futboll Sport

BOTËRORI/ Ekipet do të luajnë gjithçka për gjithçka, publikohen formacionet zyrtare të Ganës dhe Uruguait

Gana do të përballet me Uruguain në ndeshjen e fundit në fazën e grupeve.

Ganezët kanë marrë një fitore përballë koreanëve dhe një humbje ndaj “luzitanëve”.

Ndërsa Uruguai ka marrë një barazim pa gola me Korenë e Jugut dhe humbje me Portugalinë.

Ekipet do të luajnë gjithçka për gjithçka, për të siguruar një biletë për më tej.

FORMACIONET ZYRTARE

gana

Related posts

Me FUNDE dhe BLUZA me mëngë të shkurtra, tifozët e SKOCISË “ngrohin” Tiranën e acartë (FOTO)

Isa.Autor

VIDEO/ Reali ‘kundërpërgjigjet’ ndaj La Corunas, Nacho barazon shifrat

Q.Autor

LAJM I KEQ PËR YLLIN MILIK/ Rezulton sërish pozitiv me koronavirus, ndjenjë frike për sulmuesin e Lazios

Delo.autor

Leave a Comment