Futboll Seria A Sport

INTERI “ZGJON” NEDIM BAJRAMIN/ Mesfushori shqiptar bën “rolin’ e kamarierit

Nedim Bajrami protagonist. Lojtari shqiptar ka dhënë asist në ndeshjen mes Interit dhe Empolit, që po luhet në San Siro.

Në minutën e 66-të, mesfushori kuqezi dha një pasim për Baldanzin, i cili nuk fali para portës. Bajrami nuk ka qenë titullar fiks këtë sezon, pasi shpeshherë e kemi parë në pankinë, por sonte trajneri Zanetti zgjodhi t’i besojë atij dhe duket se ka ardhur shpërblimi.

VIDEO

Related posts

SHKËLQEU NË BOTËROR/ Ky është propozimi STRATOSFERIK i REALIT për HAZARD

Isa.Autor

E BUJSHME NGA ANGLIA/ Harry Kane kërkon largimin, Tottenham i vendos çmimin

Delo.autor

NUK SHËNON 1 METËR LARG PORTËS/ CR7 humbet rastin më të pabesueshëm në karrierën e vet (VIDEO)

Isa.Autor

Leave a Comment