Futboll Sport

LISTË YJESH/ Jo vetëm Harry Kane, “djajtë e kuq” mbeten në kërkim të një “bomberi”

Man.United mbetet në kërkim të një “bomberi”, afrimi i Weghorst është i përkohshëm, në formë huazimi deri në fund të këtij sezoni.

Sipas Daily Mail, drejtuesit e klubit kanë vendosur t’i plotësojnë këtë dëshirë trajnerit Ten Hag, në verë do të hidhen në sulm për të gjetur “bomberin” e aq shumë dëshiruar.

Gjithnjë sipas Daily Mail, në listën e dëshirave të “djajve të kuq”, nuk është vetëm Harry Kane, por dhe sulmuesi i Napolit, Victor Osimhen.

Mail

Nigeriani nuk është një risi në listën e United, e kanë kërkuar edhe më herët. Risi në këtë pikë është emri i Benjamin Sesko i Salsburg

Related posts

LIVE/ Kukësi-Partizani, Supergol nga goditja e dënimit. Rexhinaldo kalon në avantazh verilindorët

Delo.autor

(FOTO) Top talentet nga futbolli i Kosovës që pritet ta pushtojnë Evropën

Q.Autor

RONALDO “FUNDOS” MESSIN/ REALI është më i fortë se BARÇA, nuk ndikon aspak…

Isa.Autor

Leave a Comment