Futboll Seria A Sport

ZYRTARE/ Nuk kanë fund transferimet te Çelsi, “Blutë” firmosin për 7 vite e gjysmë me talentin francez

Çelsi vazhdon të shpenzojë para këtë merkato dhe së fundmi “Blutë” kanë zyrtarizuar dhe transferimin e Malo Gustos.

19-vjeçari ka ardhur nga skuadra e Lionit dhe do të aktivizohet si i huazuar këtu deri në fund të sezonit.

Ky operacion i ka kushtuar 30 milionë euro të tjera Tod Bohlit, me Malo Guston që ka firmosur një kontratë që e mban atë te Çelsi deri në qershor të vitit 2030.

Related posts

FORMACIONET/ Ançeloti ul në stol HYSAJN, Parisi kërkon hakmarrjen me Neymar e Mbappe (FOTO)

Isa.Autor

Armand Duka jep lajmin që të gjithë prisnin

Sadik.Autor

HISTORIA E DASHURISË SË ÇIFTIT/ Oriola Marashi dhe Eros Grezda e shijojnë karantinën si muaj mjalti

bora.autor

Leave a Comment