Futboll Sport

MJAFTON NJË POSTIM ENIGMATIK/ Real Madrid bën që tifozët të ëndërrojnë për Ronaldon

Tifozët e Real Madrid janë trazuar së fundmi nga një postim i klubit, Los Blancos kanë lëshuar një postim enigmatik në Tëitter. Shihen dy flamuj, i Brazilit dhe i Portugalisë, si dhe një palë sy (emoji).

Një njoftim i ngrohtë për të dy kombet, por ndoshta i përkiste futbollistit në veçanti. Kjo është arsyeja pse mbështetësit e “Los Blancos” u çmendën në një mënyrë shumë specifike.

Ata nisën të ëndërrojnë rikthimin e Cristiano Ronaldos dhe komentuan postimin me foto të panumërta të kampionit portugez, shpeshherë i shoqëruar edhe nga Marcelo, që do të përfaqësonte flamurin brazilian.

Një sugjerim shumë i vështirë, por që tregon se sa shumë janë të prirur tifozët e Real Madridit ta shohin sërish CR7 në “Bernabeu”. Ndër të tjera, vetë portugezi bëri një vizitë tek ish-skuadra e tij pak më pak se një muaj më parë, kur u paraqit në kampin stërvitor të ngritur në Arabinë Saudite nga Real Madrid në kuadër të finales së Superkupës Spanjolle.

Related posts

Zbulohet super-transferimi i Barcelonës në verë

Sadik.Autor

SKEMA “SHKATËRRUESE” TEK SKËNDERBEU/ Ja “kurthi” që përgatit trajneri Daja ndaj “bardhebluve”

Delo.autor

“TREGOHUNI ME B*LE OSE…”/ Ultrasit e Interit kërcënojnë skuadrën pak orë përpara sfidës ndaj Sasuolos

Delo.autor

Leave a Comment