Futboll Sport

PËSOI 5 GOLA NË CHAMPIONS/ Kevin Trapp “ngushëllohet” në krahët e Goulart

Frankfurt pësoi një tjetër humbje të rëndë 3-0 në transfertë përballë Napolit duke mbyllur aventurën në Champions në fazën e 1/8. Në dy ndeshje përballë ekipit të Spallettit portieri Kevin Trapp pësoi plot 5 gola.

Pavarësisht disfatës, Trapp ka një arsye të fortë për mos e bërë dramë, në shtëpi gjithsesi e pret bukuroshja e tij Izabel Goulart. Modelja braziliane ka reaguar në rrjetet sociale, duke pozuar foto sensuale si për të “ngushëlluar” partnerin e saj dhe tifozët e Frankfurt.

Nuk është hera e parë që Goulart poston foto të tilla, edhe pas humbjes së parë në Frankfurt, kur ajo ndodhej në Karnavalet e Rios, ngushëlloi partnerin, i cili tani do të jetë i impenjuar me kombëtaren gjermane në ndeshje kualifikuese të Euro 2024.

Related posts

TRYEZA E PËRBASHKËT “FSHF” ME QEVERINË/ Ja debati Ramës me presidentin e Skënderbeut

Delo.autor

GOLI I VITIT/ SPEKTAKËL mes Viniciusit dhe Rodrygos, SHKATËRROHET PORTA (VIDEO)

Isa.Autor

MERKATO E JANARIT/ Mesfushori Eriksen larg Inter, një klub surprizë futet në garë për të

Delo.autor

Leave a Comment