Futboll Sport

TAKIMI FINAL/ Milan-Leao ballë për ballë, projektohet edhe shitja e portugezit

Rafa Leao-Milan mbetet një temë e hapur, situata sa vjen e ndërlikohet, për më tepër po reflektohet edhe te rendimenti i lojtarit në fushën e lojës.

Përfaqësuesit e Leao-s dhe drejtuesit e Milanit kanë lënë një takim tjetër brenda këtij muaji për të zgjidhur përfundimisht këtë çështje.

Nëse palët nuk gjejnë një akord final, atëherë Leao do të nxirret në shitje në fund të këtij sezoni, për të mos rrezikuar ta humbasin falas në 2024, shkruan La Gazzetta dello Sport.

Related posts

PAS FITORES ME URUGUAJIN/ Deschamps: Nuk ka alarm të madh për dëmtimin e Mbappes

Isa.Autor

Milan-Atalanta/ “Djalli” ka 1 humbje në 5 ndeshjet e fundit kundër “bergamaskëve”

Isa.Autor

Neymar: Të gjithë e dinë pse kam ardhur te PSG. Tani mendoj vetëm Botërorin

Sadik.Autor

Leave a Comment