Ekskluzive Futboll La Liga Sport

PO KALON PUSHIMET ME FAMILJEN/ Ja momenti kur Gerard Pique bën xhiro me “overboard surf” dhe… (VIDEO)

Gerard Pique vendosi të kalojë ditën e tij të pushimit me familjen e tij. 33-vjeçari që ngarkoi një video në rrjetet e tij sociale, shkruan AlpeSport.al

Nga pamjet duket Pique që po bën xhiro me overboard surf duke u kapur nga një litar e duke u tërhequr nga varka dhe më pas lëshon litarin duke ecur i lirë deri në momentin kur bie në ujë.

Barcelona nuk do të zbresë në fushë deri ditën e enjten, kur ata presin Osasunan në “Camp Nou”.

VIDEO

Related posts

Benatia thumbon Napolin: Higuain shënon më pak, por fiton më shumë

Q.Autor

Juventusi fiton me shumë vështirësi, rrëmben kreun e Serie A

Q.Autor

PSG SHFAQ INTERES PËR NGOLO KANTE/ Lojtari i Chelsea merr vendimin për të ardhmen e tij

Delo.autor

Leave a Comment