Futboll Gossip Sport

ÇIFTI MË I RI I VERËS/ Bellanova poston foto duke puthur të dashurën

Paola Di Benedetto dhe Raoul Bellanova janë bashkë. Pas thashethemeve të javëve të fundit, çifti ka dalë zyrtarisht. Lojtari i Torinos, pesë vjet më i vogël se showgirl-i, ndau një foto në Instagram ku puth gjithë pasion të dashurën.

Imazhi më pas u rinda nga Paola në llogarinë e saj të Instagramit. Për Paola Di Benedetto ky është futbollisti i dytë në kurrikulën e saj sentimentale. Nga viti 2014 deri në 2018-ën ajo ishte e lidhur me Matteo Gentile.

Më pas ajo u dashurua me Francesco Monte dhe këngëtarin Federico Rossi. Gjithashtu Di Benedetto pati edhe një flirt të shkurtër me tenistin italian Matteo Berrettini. Ndërsa Bellanova shfaqet i lumtur tashmë që është lidhur me fituesen e Grande Fratello VIP, nga ku Paola mori famën më të madhe.

Related posts

LIVE/ Tirana-Kamza: Penallti për Tiranën. Beqiri ndëshkohet me të kuq, Avdyli i pret 11-metërshin Ngos (VIDEO)

Delo.autor

SUPER GOL NË NDESHJEN ARSENAL-LIVERPOOL/ “The Reds” zhbllokojnë rezultatin (VIDEO)

Isa.Autor

KORONAVIRUSI/ COVID-19 bën kërdinë te klubi zviceran, presidenti i prish kontratën futbollistit shqiptar dhe 7 lojtarëve të tjerë (EMRAT)

Delo.autor

Leave a Comment