Futboll Sport

NJË ËNDËRR E REALIZUAR/ Gavi regjistron 100 ndeshje me fanellën e Barcelonës

100 ndeshje e fanellën e Barcelonës, një objetkiv i madh i Gavi me Barcelonën të cilin tashmë e ka arritur në fitoren e djeshme ndaj Osasuna.

Talenti spanjoll e komentoi suksesin dhe qllimin e arritur si më poshtë:

“Të arrij 100 ndeshje me Barcelonën është një ëndërr e realizuar. Jam shumë krenar për këtë.

Sfida me Osasuna? Është gjithmonë një fushë e komplikuar, jam i lumtur që morëm një fitore.

Jemi përmirësuar shumë me trajnerin. Morëm pikë në ndeshje të vështira si kjo. Kemi gjithmonë dëshirë për të fituar dhe për të qenë gjithmonë të përfshirë në ndeshje të tilla për të na sjellë fitoren”, është shprehur Gavi.

Related posts

KLOPP KRITIKON SULMUESIT/ Të luajnë për skuadrën, jo garë personalde

Sadik.Autor

Flamurtari pret TIRANËN në shtëpi, Ilir DAJA “qan” dy futbollistët kryesor

Isa.Autor

Fatkeqësi për lojtarin e Kombëtares, i vdes njeriu i afërm. Lë stërvitjen dhe niset për në vendlindje

Sadik.Autor

Leave a Comment