Futboll Sport

INTERI ME IDE TË QARTA/ Rinovimi i yllit të skuadrës pas Kupës së Amerikës

Pasi rinovoi kontratën me Barellën, Interi po punon edhe në aspekte të tjera. Një nga ccështjet më të rëndësishme është e ardhmja e Lautaro Martinez, me këtë të fundit që duket se do të qëndrojë në Milano.

Nëse tashmë praktikisht nuk ka më dyshime për vazhdimin e bashkëpunimit mes Lautaro dhe Interit, tifozët duhet të presin edhe pak për firmën.Sipas asaj që raporton Sky Sport, nënshkrimi do të vijë pas Kupës së Amerikës, në të cilën “El Toro” do të kërkojë të jetë protagonist me Argjentinën.

Related posts

DEKLARATA E BUJSHME/ XAVI vlerësonte RONALDON më shumë se MESSIN, sepse…

Isa.Autor

ËSHTË MË I MIRI NË BOTË/ Sarri kryqëzon yllin e vet për humbjen me Tottenham, dorëzohet për…

Isa.Autor

JUVENTUS PARAKALON MILAN/ “Zonja e Vjetër” gati t’i bëjë dhuratë Pirlos ëndrrën e “Kuqezinjve”

Delo.autor

Leave a Comment