Futboll Gossip Sport

Sulmuesi i Kombëtares nuk përmbahet, Rei MANAJ në momente intime në mes të…(FOTO)

Rei Manaj duket se pushimet po i shijon në maksimum. Sulmuesi në një foto të postuar në rrjetet sociale shihet së bashku në një plazh me të dashurën e tij në momente intime.

Kujtojmë që Rei Manaj pak ditë më parë është zyrtarizuar si lojtari më i ri i skuadrës së Albacetes në kategorinë e dytë të kampionatit spanjoll, “Segunda Division”.

Me këtë afrim në Spanjë, lojtari është shkëputur përfundimisht nga skuadra e Interit, që pak kohë më parë kishte në dorë kartonin e 21 vjeçarit, por mesa duket nuk ka besuar për të ardhmen te sulmuesi i Kombëtares.