Futboll Premier League

​Formacionet zyrtare: Chelsea – Bournemouth

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Chelsea – Bournemouth.

Chelsea dhe Bournemouth kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të Carabao Cup.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 20:45.

Related posts

LIVE/ Kukësi-Skënderbeu: Mbyllet pjesa e parë në Kamzë, Dzaria “MËSHIRON” korçarët (VIDEO)

Isa.Autor

Trajneri e krahason me Tottin, Harry Kane zbulon kushtin: Ja si qëndroj te Tottenham!

Q.Autor

SITUATË E VËSHTIRË PËR POCHETTINON/ Vjen lajmi i hidhur, ja sa do të mungojë Dele Alli

Delo.autor

Leave a Comment