Gossip

FOTO/ Djali nga Vlora kap skedinën ‘e çmendur’, 8 ndeshje dhe…

Dita e martë për disa është ters, por për disa qëllon me shumë. Kështu ka qenë edhe për Andrean nga Vlora.

Djaloshi ka testuar aftësitë e tij parashikuese me një skedinë disi të “çmendur”.

Ai vendosi 8 ndeshje me koefiçent shumë të lartë duke iu vendosur 3 mijë lek  të vjetra.

Dhe rezultati ishte i mahnitshëm pasi të gjitha ndeshjet dolën dhe ai u bë fitues i plot 3 milion e 880 mijë lekëve.

Related posts

POSTON NË RRJETET SOCIALE NJË POZË ME WANDA NARA-N/ Icardi nuk përmbahet: Kjo është b*shtra ime (FOTO)

Delo.autor

E AKUZOI PËR PËRDHUNIM/ Amerikanja kërkon edhe 200 mijë dollarë nga CR7

Delo.autor

Portieri drejt largimit, Roma mund të humbë tifozen seksi (FOTO)

Sadik.Autor

Leave a Comment