Gossip

(FOTO) Kahili Blundell, kur UFC e humbet brutalitetin

Kahili Blundell, është një modele australiane, të cilës i pëlqen të bëjë “Octagon Girl”, pra të ngjitet në ring në ndeshjet e UFC raund pas raundi. Ajo e fitoi këtë pozicion pas një audicioni kur morën pjesë me qindra vazja nga e gjithë Australia. Format e bukuroshes bionde janë të mrekullueshme, për këtë arsye ajo jep asistencë për të gjithë ata që dëshirojnë të humbasin peshë.

Related posts

AJAXI U KUALIFIKUA NË GJYSMËFINALE/ Ja provokimi që bën partnerja e De Ligt për CR7 (FOTO)

Delo.autor

Alena Seredova “e hidhur”, kujton divorcin me Buffon

Sadik.Autor

NISIN KARNAVALET/ Valentino Rossi dhe e fejuara TALLEN me Icardin e Wanda Naran (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment