Gossip

(FOTO) Njihuni me Yolanthan, bashkëshortja superseksi e Wesley Sneijder

Wesley Sneijder është në përfundim të karrierës së tij futbollistike dhe këtë e tregojnë qartë edhe problemet që po kalon në klubin ku luan, te francezët e Nices.

Pasi vuajti të gjejë një ekip në verë, fantazisti holandez tani po vuan për të gjetur vend në formacionin e Favre-së, pasi forma e tij nuk premton për vazhdimësi.

E ndërsa ish fantazisti i Interit vuan, bashkëshortja e tij, Yolanthe Cabau është në kulmin e karrierës. Modelja vijon të pozojë për kompani të ndryshme mode, ndërsa së fundi ka pasur edhe një bum ndjekësish në Instagram, ku ka kaluar shifrën e 1 milionë fansave.

Wesley ndiqet nga rreth 1.9 milionë, por gjatë vitit 2017, rritja e numrit të fansave të Yolanthe, ka qenë 10 herë më e madhe se e bashkëshortit të saj, duke bërë që numri 10 i Holandës të ‘eklipsohet’ nga modelja me të cilën ndan shtratin.

Related posts

“FUNDIN E MARTESËS E KAM JETUAR SI…”/ Melissa flet për vuajtjet me Boateng dhe ka një mesazh për të rinjtë e sotëm

Delo.autor

VAZHDON ME POZA PROVOKUESE/ Wanda Nara shijon pushimet luksoze, gruaja e Icardit më seksi se kurrë (FOTO)

Delo.autor

ËSHTË PARTNERJA E DANI ALVES/ Joana Sanz ka nostalgji për Parisin (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment