Futboll Gossip Sport

NXORRI NË PAH TË PASMET BOMBASTIKE/ Georgina Rodriguez akuzohet për herë të parë për…

Historia e përrallave e Cristiano Ronaldos dhe Georgina Rodriguez, bëri që kjo e fundit që prej aso kohe të ishte në qendër të vëmendjes.

Përveçse partnerja e një prej lojtërëve më të njohur në botë, Georgina ra në sy edhe për paraqitjen e saj. Modelja nga Argjentina i ka të shpeshta postimet në Instagram, ku ndan me ndjekësit foto me familjen apo edhe të sajat.

Edhe së fundmi Rodriguez ka mahnitur me pozat ku në disa foto duket me fëmijët dhe në disa të tjera ka vënë në pah të pasmet e saj bombastike. Ndonëse është shquar gjithmonë për format e saj, këtë herë ndjekësit e kanë akuzuar modelen për fotoshop.

 

 

“Georgina flokët i ike shumë të bukura, por kjo nuk është prapanica jote”; “Je e bukur, nuk ke nevojë për Photoshop”; “Kjo duket shumë jonatyrale”; “Kushdo që mendon se kështu duken të pasmet tua, gabon shumë” – janë disa nga komentet në rrjetet sociale.

Kujtojmë që disa kohë më parë Cristiano dhe Georgina përjetuan një situatë të vështirë, pasi humbën fëmijën e tyre akoma pa lindur. Pas një kohe të gjatë të izoluar nga rrjetet sociale, çifti u fotografuan duke shijuar pushimet luksoze në Majorka.

Related posts

KALON NË ÇEREKFINALE TË “MINSK 2019″/ Boksieri kosovar mposht italianin Mangiacapre

Delo.autor

Lamtumirë Mirabelli, Milani gjen drejtorin e ri nga Barcelona

Sadik.Autor

Laçi i plotë, për objektivin Europë kundër Kamzës në transfertë

Sadik.Autor

Leave a Comment