Futboll La Liga

(FOTO) Real Madrid heq dorë nga De Gea, në gjurmët e portierit francez

Real Madridi është i bindur se do të mundë ta transferojë portierin e Tottenhamit, Hugo Llorisin, gjatë afatit kalimtar veror, sipas Sunday People.

Francezi është i etur të fitojë trofe dhe me Tottenhamin që s’po kalon në formë aq të mirë këtë sezon, “Los Blancos” besojnë se mund ta joshin të largohet.

Po ashtu, Reali mbetet i përkushtuar për transferimin e David de Gea apo Thibaut Courtois, por mund shumë lehtë t’i harrojë ata dhe ta kthejë vëmendjen plotësisht kah Lloris.

Related posts

Marc Marquez triumfon në Austin për të shtatin sezon

Sadik.Autor

MESSI apo RONALDO? TEVEZ ka një përgjigje briliante që i vë “kapakun” diskutimit

Isa.Autor

Edhe Cairo ‘thumbon’ Juven: Në Itali, ajo penallti nuk do jepej kurrë kundër tyre

Sadik.Autor

Leave a Comment