Gossip

Icardi, urim të veçantë Wandas për 31-vjetorin

Është një ditë e veçantë për bashkëshorten dhe njëkohësisht menaxheren e Mauro Icardit, Wanda Nara. Kapiteni i Interit i dedikon një mesazh në Instagram: “Gezuar 31-vjetorin dashuria ime! Një tjetër vit krah teje. Të uroj të vazhdosh të kesh sukses në çdo gjë që bën dhe t’u realizofshin të gjitha ëndrrat dhe projektet, sepse e meriton. Si nënë, bashkëshorte dhe mike. Gëzuar ditëlindjen!”

 

Related posts

Një ish-pornostare në bordin e ri drejtues të Ferrarit. Ja çfarë do të bëjë ajo

Sadik.Autor

Xhemajli ndjek Erjonën, kthehet në Serie A

Q.Autor

Ultimatumi i Edi Ramës lë pa punë prezantuesen SUPERSEKSI (FOTO)

Isa.Autor

Leave a Comment