Gossip

Icardi, urim të veçantë Wandas për 31-vjetorin

Është një ditë e veçantë për bashkëshorten dhe njëkohësisht menaxheren e Mauro Icardit, Wanda Nara. Kapiteni i Interit i dedikon një mesazh në Instagram: “Gezuar 31-vjetorin dashuria ime! Një tjetër vit krah teje. Të uroj të vazhdosh të kesh sukses në çdo gjë që bën dhe t’u realizofshin të gjitha ëndrrat dhe projektet, sepse e meriton. Si nënë, bashkëshorte dhe mike. Gëzuar ditëlindjen!”

 

Related posts

AJO NJË SHITËSE, AI NJERIU MË I NJOHUR NË BOTË/ Historia e pabesueshme e dashurisë së Ronaldos me Georginan (FOTO)

Delo.autor

SHQIPTARËT E DUAN/ Prezantuesja bukuroshe na fton në një mbrëmje të paharrueshme (FOTO)

Isa.Autor

MAHNITËSE DHE BOMBASTIKE/ Pushimet “e nxehta” të gazetares italiane (FOTO)

Isa.Autor

Leave a Comment