Futboll Seria A

Nagatomo: Handanovici është miku im më i mirë, por ai gjithmonë fle

Yuto Nagatomo thotë se Samir Handanovic është miku i tij më i mirë në skuadrën e Interit, megjithëse japonezit s’i kanë lënë mbresa zakonet e tij të gjumit.

Përfaqësuesi japonez u paraqit mbrëmë në “Inter Drive” në Inter Channel, ku diskutoi për trajnerin dhe bashkëlojtarët në Inter.

“Bashkëlojtari më i mirë është Handanovic”, ka thënë Nagatomo.

“Ai nuk qesh asnjëherë gjatë ndeshjeve sepse është i fokusuar, por qesh më pas dhe se si”, shtoi ai.

Ai foli edhe për zakonet e gjumit të sllovenit, të cilat s’e lënë atë të shohë futboll në mbrëmje.

“Problemi është se ne banojmë bashkë dhe ai fle prej orës 20:00, por unë dua të shikoj futboll”, ka shtuar ai.

Related posts

TË FTUARIT KANË TURP TA TAKOJNË/ Wanda Nara na i tregon të gjitha, ICARDI e shikon dhe..(FOTO).

Isa.Autor

WENGER GATI T’I RIKTHEHET FUTBOLLIT/ Pritet të bëhet president i klubit të njohur francez…

Delo.autor

“MERITËN PËR FITOREN E KANË LOJTARËT”/ Trajneri Sormani: Kemi ndryshuar shumë, e dominuam kundërshtarin…

Delo.autor

Leave a Comment