Futboll Premier League

Nis ‘operacioni fshesa’ tek United, Morinho gati të largojë 6 lojtarë

Jose Mourinho po përgatit një revolucion gjatë janarit në Manchester United

Trajneri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho nuk është i lumtur me disa lojtarë që ka në skuadër dhe po e mëndin largimin e tyre.

Sipas të përditshmes spanjolle AS, portugezi dëshiron që të largojë gjashtë lojtarë gjatë janarit.

Bëhet fjalë për lojtarët si Matteo Darmian, Luke Shaw, Daley Blind, Axel Tuanzebe, Henrikh Mkhitaryan dhe James Wilson.

Në anën tjetër, portugezi po punon që gjatë verës së ardhshme të përforcohet me lojtarët si Mesut Ozil, Gareth Bale dhe Antonie Griezmann.

Related posts

“JAM FRYMËZUAR NGA TASSOTI”/ Maldini pranon: Mund të isha një mbrojtës më i mirë, por…

Delo.autor

Hoffenhaimi ‘shkatërron’ Kolnin, fitojnë Schalke e Leipzig

Sadik.Autor

CR7 KA DITËLINDJEN/ Juventus i bën urimin e rrallë Ronaldos për 36-vjetorin: Dhurata më e mirë, dopieta kundër…

Delo.autor

Leave a Comment