Futboll La Liga

VIDEO/ Barcelona kalon në epërsi ndaj Deportivos, ja autori i golit

Barcelona po fiton 1:0 në “Camp Nou” kundër Deportivos.

Barcelona ka kaluar në epërsi kundër Deportivos në ndeshjen që po zhvillohet në “Camp Nou”.

Për 1:0 realizoi sulmuesi, Luis Suarez, pas një asistimi nga Leo Messi.

Related posts

Real Madridi do të “thyejë merkaton” me De Gea, Hazard dhe Kane

Q.Autor

TRAGJEDIA NË LEICESTER/ Piloti hero shmangu rrëzimin mbi turmën e njerëzve (VIDEO)

Isa.Autor

Kamza “fortunë” me Teutën, premio e çmendur për tri pikët në Durrës

Sadik.Autor

Leave a Comment