Futboll Seria A

‘Shokohet’ Lazio, Atalanta shënon 2 gola të shpejtë (VIDEO)

Është duke u luajtur ndeshja midis Atalant dhe Lazios, në kuadër të javës së 17 të Serie A, e cila ka vënë përballë 2 portierët shqiptarë, Strakosha për Lazion dhe Berisha për Atalantan.

Atalanta ka shënuar 2 gola të shpejtë me anë të Caldara në minutën e 19′ si edhe Ilicic në minutën e  22′.

http://www.dailymotion.com/video/x6btm1n

http://www.dailymotion.com/video/x6btm35

Related posts

SHKËLQEU KUNDËR ITALISË/ SHQIPËRIA pa sulm, basti i madh quhet VRIONI (VIDEO)

Isa.Autor

“HABIT” SPALETI/ Trajneri ka gati surprizën për derbin me Milanin

Isa.Autor

Pakt me “Djallin”, ish-sulmuesi i Milanit kërkon ndihmë nga shokët

Q.Autor

Leave a Comment