Related posts

FITORJA NDAJ JUVENTUSIT/ Koke: Kemi nevojë për një tjetër ndeshje…

Delo.autor

Klopp bën ironi me Guardiolën: Ka kohë që nuk ka qenë në finalen e Championsit

Delo.autor

Griezmann dhe Deschamps “eliminojnë” Uruguain nga Botërori

Sadik.Autor

Leave a Comment