Futboll Ligue 1

VIDEO/ Mbappe tallet keq, shikoni si i turpëron dy kundërshtarët

Çdo ditë dhe më shumë Mbappe është duke shkëlqyer me Paris Saint Germain.
Së fundmi francezi dhuroi “show” duke u tallur me dy lojtarë të Caen, ndërsa më pas dhuroi një assist fantastic për Cavanin që shënoi.

Related posts

Cristiano Ronaldo te Juventus, Marchisio ka dy fjalë për portugezin

Isa.Autor

NEYMAR KËRKOHET NGA BARCELONA/ Leonardo insiston: Asgjë nuk ka ndryshuar, prandaj…

Delo.autor

E BUJSHME/ Goditje e fortë për Latifin, trajneri i vë kusht klubit

Sadik.Autor

Leave a Comment