Kategoria Superiore Shqipëri

ZYRTARE: Magani largohet nga Teuta, ja dy trajnerët që marrin drejtimin e durrsakëve

Burime zyrtare të “Panorama Sport”, pranë klubit të Teutës, bëjnë me dije se Stavri Nica do të jetë trajner i parë i Teutës, pas largimit nga ekipi të Gugash Maganit.

Ilir Biturku, nga ana tjetër, do të jetë trajner i dytë, së bashku me Stavri Nicën. Kujtojmë që Magani nuk e drejtoi stërvitjen e sotme të ekipit, dhe është drejt largimit. Sot, ishte shefi i klubit, Eduard Salillari, ai që drejtoi durrsakët në stërvitje.

Ilir Biturku

Related posts

“AIR ALBANIA” APO “SELMAN STERMASI”/ Tirana hap sondazh për tifozët

Bora Xhani

Lena largohet zyrtarisht nga Teuta, Gjoka e do te Vllaznia

Q.Autor

DJALI I TARES ME MESAZH KRENARIE/ Etien tregon për cilën kombëtare do të luajë (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment