Futboll Premier League

​Mourinho tregon se kur kthehet Lukaku nga lëndimi

Jose Mourinho ka treguar se Romelu Lukaku nuk ka ndonjë lëndim serioz dhe ata vetëm janë duke e mbrojtur atë.

Sulmuesi belg, Romelu Lukaku u lëndua në ndeshjen ndaj Southamptonit, ku u largua para kohe nga fusha e gjelbër.

Por, trajneri Jose Mourinho thotë se ai nuk ka diçka serioze dhe se do të kthehet shumë shpejtë.

“Kur kthehet Lukaku? Do të thosha pas një jave. Nuk është asgjë serioze, është vetëm një mbrojtje e vogël, por nuk ka problem”, tha Mourinho për Sky Sports.

Related posts

Pique shpjegon gjestin ndaj Espanyolit: Ata kanë fyer familjen time

Q.Autor

E PAZAKONTË/ Deklaratë shokuese nga BONUCCI, OFENDON KEQ nga NËNA tifozët e MILANIT (VIDEO)

Isa.Autor

Kur babai të prish punë. Nga Enzo Zidane në Virgil van Dijk, 5 fanella pa mbiemër!

Q.Autor

Leave a Comment