Futboll La Liga

Coutinho: Idhulli im gjithmonë ka qenë Ronaldinho

​Philippe Coutinho ka treguar se legjenda braziliane, Ronaldinho ka qenë gjithnjë idoli i tij në futboll.

Përforcimi më i ri i Barcelonës, Philippe Coutinho ka treguar se gjithnjë ka qenë i dashuruar në legjendën braziliane, Ronaldinho.

Ai tha se Ronaldinho ka qenë idoli i tij që kur ishte fëmijë dhe asnjëherë nuk ka ndryshuar.

“Idoli im gjithmonë ka qenë Ronaldinho”, është përgjigjur shkurt Coutinho kur u pyet nga gazetarët.

Related posts

“El Chiringuito”: Ronaldo merr katër trajtime të ndryshme në ditë për t’u rikuperuar për finale, ai do të luajë kundër Liverpoolit

Sadik.Autor

Inter-Juventus, ka “derbi” midis Allegrit dhe Spalletit dhe Ikardit me Higuain

Sadik.Autor

“MË PRIT, ITALI!”/ Mesazhi i Ibrahimoviç, për Milanin apo Interin?

Delo.autor

Leave a Comment