Futboll

Dikur luante tek United, sot Evra pranon t’i bashkohet gjigandit turk

Ylli francez ka pranuar ofertën e Galatasarayt dhe pritet të nënshkruaj kontratë gjashtë mujore.

Mediat turke shkruajnë se ish-lojtari i Manchester Unitedit tashmë i ka thënë “PO” klubit nga Turqia.

Por, ish-lojtari i Marseille ka një kusht që nuk është bërë i ditur në mediat e huaja.

Mbrojtësi nga Franca, arriti të bëjë 691 paraqitje gjatë karrierës duke realizuar 17 gola dhe 50 asistime.

Related posts

Formacioni më i mirë dhe më i dobët i javës së 22-të të Kategorisë Superiore

Q.Autor

CHAMPIONS/ Benzema shënon ndaj PSG por përsëri ndërhyn VAR-i dhe… (VIDEO)

Delo.autor

Liverpool thellon rezultatin, autogoli i vitit në Premier League shënohet nga Steve Cook (VIDEO)

Isa.Autor

Leave a Comment