Futboll Premier League

(FOTO) Formacioni më i mirë i javës në Angli, ja kush është skuadra që dominon javën e 23-të

 

Është luajtur java e 23-të në Premier League-n Angleze. Pothuajse se të gjitha skuadrat kanë luajtur javën e tyre të 23 me përjashtim të ndeshjen së sotme midis Manchester United dhe Stoke City që do të luajë sontë në mbrëmje.

Nga mediat Angleze janë publikur dhe formacionet më të mira për këtë janë, ku skuadra që dimon është skuadra e Livepool me 3 lojtarë në formacion

Ja formacioni më i mirë i Javës:

Related posts

GAFA ME HIMNIN E SHQIPËRISË/ Griezmann komenton: Gabim i rëndë, edhe ne do të…

Delo.autor

“TELENOVELA” XHEKO-INTER/ Lojtari ultimatum klubit “Zikaltër”, ja afati që i vendos

Delo.autor

Shikoni çfarë ka bërë Ronaldo kur e ka mësuar gjendjen e Sir Alex Fergusonit

Sadik.Autor

Leave a Comment