Futboll Seria A

Inter merr lajm fantastik para ndeshjes me Romën

Inter ka mare një lajm shumë të mirë, para ndeshjes me Romën që do të zhvillohet të dielën mbrëma.

Trajneri i Interit, Luciano Spalletti mund të llogarit në Mirandan për ndeshjen e ardhshme në Serie A ndaj Romës.

Miranda mungonte që nga 23 dhjetori, kur ishte lënduar në humbjen ndaj Sassuolos.

Por, Premium Sport shkruan se braziliani tashmë është rikuperuar plotësisht dhe pritet të luajë nga fillimi kundër Romës të dielën në Giusspeppe Meazza.

Related posts

SERIE A AKTIVE NË MERKATON E VERËS/ Ja 25 transfertat në ditën e fundit, mes tyre edhe një shqiptar (FOTO)

Delo.autor

Federata bllokon Xhakën, ndal pyetjeve për “shqiponjën”

Isa.Autor

SKËNDERBEU-KAMZA/ Formacionet: Shehi zgjidh dilemën, Duro përzien “kartat”

Isa.Autor

Leave a Comment